Kariéra

Společnost Insolvence 2008, a.s. si zakládá na kvalitním týmu, který věnuje vývoji našich produktů maximální pozornost. Vždy rádi přivítáme kolegy, kteří mají naší společnosti co nabídnout a chtějí se stát plnohodnotnými členy týmu, který se věnuje vývoji high-end aplikací.

V současné době hledáme do našeho týmu kolegy na tyto pozice:

Grafik/marketér

Zajímáš se o marketing? Chtěl/a bys získat praxi v tomto oboru? Hledáme novou posilu do týmu, někoho kdo ovládá práci s InDesignem a bude se podílet na marketingových aktivitách společnosti.

Náplň práce:

  • grafický návrh firemních tiskovin
  • administrativní práce
  • korektury textů, event.. psaní nových textů
  • pomoc s přípravou podkladů pro aktuální kampaně, školení a semináře
  • pomoc s realizací seminářů a konferencí, zajištění na místě
  • komunikace pomocí hromadných komunikačních kanálů – blog, email, web apod.

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání
  • práce v programu InDesign podmínkou
  • řidičský průkaz skupiny B, dobrý řidič/ka
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • ochota získávat nové zkušenosti a rozvíjet se
  • dobrá úroveň znalosti českého jazyka – slovem i písmem
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • rozvoj v oblasti marketingu
  • kancelář v centru Brna
  • zaškolení
  • firemní benefity
  • nástup možný ihned

Chcete u nás pracovat? Napište: monika.damborska@grit.cz

Asistentka - administrátorka

  • zadávání dat do programu a následná práce se zadanými daty
  • řešení úkolů dle požadavků zákazníků
  • administrativní činnost spojená s komunikací se zákazníky
  • práce na PC
  • spolupráce na rozvoji softwaru z uživatelského hlediska

Požadavky:

  • dobrou znalost práce na PC
  • pečlivost, spolehlivost
  • konstruktivní přístup
  • komunikativnost
  • samostatnost
  • ochota spolupráce

Nabízíme:

  • platové ohodnocení dle zkušeností
  • práci na HPP
  • příjemný kolektiv
  • potřebná školení

Chcete u nás pracovat? Napište: monika.damborska@grit.cz

Programátor

Fullstack vývojář s duší analytika

Rozvíjíme a udržujeme informační systém, ve kterém denně pracují stovky uživatelů převážně z řad odborné veřejnosti – insolvenčních správců a jejich asistentů.

A je jich čím dál tím více, proto hledáme do týmu vývojáře, který se nebojí naskočit do rozjetého produktu. Vývoj probíhá v PHP a JavaScriptu (AJAX, jQuery). Data máme schovaná v MySQL, a celé to běží na webovém serveru Apache. Neradi děláme jednu věc dvakrát, a proto píšeme objektově.

Vyvíjíme agilně. Každé ráno se sejdeme u Kanban boardu, kde si řekneme, co budeme ten den dělat. Úkoly evidujeme v systému JIRA, průběh větších projektů pak reflektujeme i v systému Confluence.

Budeme si rozumět, pokud máš:

-         Pokročilá znalost čistě objektového programování v PHP 7+

-         Pokročilá znalost SQL databází (spojování tabulek, vytváření funkcí a procedur v databázi, psaní optimálních dotazů)

-         Znalost programování v ES6

-         Znalost HTML, CSS,

-         Pokročilá znalost JavaScriptu a s ním spojeného AJAXu

-         Znalost knihovny jQuery a DataTables

-         Samostatnost při řešení úkolů

-         Analyzovaní vzniklého problému a navržení řešení

-         Orientace v cizím zdrojovém kódu

-         Znalost HG nebo GIT

-         Praxe v PHP nejméně 2 roky

Budeme nadšení, pokud:

  • Setkal ses s frameworkem DataTables (jQuery)
  • Víš něco o administraci PHP, Apache, Linux
  • Už jsi slyšel pojem SCRUM

Co můžeme nabídnout:

  • Neformální prostředí (nepotrpíme si na kravaty)
  • Výborně dostupné kanceláře v centru Brna
  • Práce na smysluplném a zajímavém projektu s možností ovlivnit jeho další vývoj
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Nekonečné zásoby kávy a čaje
  • Občasná popracovní hospůdka
  • A máme stolní fotbálek

Pokud tě naše nabídka zaujala, dej nám vědět na monika.damborska@grit.cz – určitě se ozveme.

Rádi byste u nás pracovali, ale nemáme pro Vás otevřenou vhodnou pozici? Máte-li nám co nabídnout, napište nám na info@insolvence.as.

Tým Insolvence 2008, a.s.