Novinky v softwaru


 


 

NOVINKY VERZE 15.4.0

ze dne 13. 2. 2019

 

První novinkou je upravený vzhled a funkčnost modulu Poptávač, který umožňuje prostřednictvím softwaru zaslat nezávislou poptávku nejen na ocenění movitého a nemovitého majetku, ale také poptání podmínek pro zpeněžení majetku formou dražby a dále poptávku na pojištění movitého či nemovitého majetku partnerským firmám, které jsou v systému administrovány. Díky novému přehlednějšímu zobrazení všech údajů na jedné stránce tak bude samotný proces vytvoření a odeslání poptávky rychlejší a pohodlnější.

V případě, že si u insolvenčních případů, řešených formou oddlužení plněním splátkového kalendáře evidujete bankovní účet pro vyplácení odměny a hotových výdajů insolvenčního správce přímo v detailu konkrétního řízení, jistě oceníte snadnější zaevidování tohoto bankovního účtu včetně variabilního symbolu v detailu nákladu „Odměna insolvenčního správce – splátky“, který systém automaticky vytváří v záložce „Náklady“.

Další úpravu naleznete v záložce „Elektronické formuláře“, ve které jsme pro urychlení vaší práce implementovali nové tlačítko pro odeslání vygenerovaných formulářů přímo z této záložky.

Na základě uživatelských podnětů jsme zjednodušili práci se záložkou „Korespondence“. Díky této úpravě tak například můžete ihned vybrat vámi požadovanou šablonu korespondence a tím ji rychleji vygenerovat.

Poslední úprava se pak týká záložky „Dokumenty“, v níž jsme sjednotili vzhled okna pro zobrazení samotného náhledu dokumentu. Ten se dříve lišil s ohledem na to, jaký webový prohlížeč pro práci se systémem využíváte.

 

Podrobnější informace naleznete přímo v systému, v sekci nápověda „Ke stažení“