Novinky v softwaru

 


 

NOVINKY VERZE 20.1.0

 

Vážení uživatelé,

v uplynulém období jsme pro usnadnění práce v systému Insolvenční správce® opět připravili několik vylepšení a úprav.

Pro pohodlnější odesílání zpráv jsme v modulu Datová schránka implementovali novou funkci a to možnost přeposlání datové zprávy. Tuto funkci můžete využít pro ty případy, kdy potřebujete odeslat stejnou přílohu více adresátům. Nemusíte tedy opakovaně vytvářet celou kostru zprávy, ale díky funkci přeposlání systém sám automaticky do nové zprávy předvyplní všechny údaje včetně přílohy z původní zprávy.

Při vytváření nové datové zprávy se nezřídka stává, že až při vyhledávání požadovaného adresáta zjistíte, že daný subjekt nemá zřízenou datovou schránku, případně nemá vyhovující typ datové schránky. V takovémto případě je přílohy zapotřebí odeslat jiným způsobem, například klasickou poštou, k čemuž můžete přímo v systému využít modul Dopis online.

Pro zrychlení práce můžete v dialogovém okně pro vytváření datové zprávy využít nové tlačítko, které vás snadno přesměruje do modulu Dopis online včetně pronesení odesílané přílohy.

V neposlední řadě jsme pro vás připravili nový videomanuál, tentokrát k tématu práce s modulem Kontrola plateb, ve kterém se dozvíte o možnostech a způsobech efektivního využívání tohoto modulu.


Podrobnější informace naleznete přímo v systému, v sekci nápověda „Ke stažení“