poptávač

Chytrá funkce softwaru Insolvenčního správce®, díky které můžete rychle a snadno zpeněžit majetek v insolvenčním řízení. Automaticky odešlete nezávazné poptávky vybraným partnerským firmám, které jsou v informačním systému administrovány a čekáte na nejvýhodnější nabídku.

 

POMOCÍ NĚKOLIKA KLIKNUTÍ ODEŠLETE POPTÁVKY NA:

 

Jak Poptávač funguje?

  • V Insolvenčním správci® evidujete majetek zahrnutý do insolvenčního řízení.
  • Pomocí Poptávače odešlete nezávazný požadavek na vytvoření nabídky k ocenění majetku, zpeněžení formou dražby, případně na jeho pojištění
  • Poptávka se odešle všem vybraným partnerům, kteří jsou v systému evidováni.
  • Partneři získají požadavek na zpracování nabídky včetně informací týkajících se majetku.
  • Tato služba je zdarma, součástí systému Insolvenční správce®

 

Uživatelé si službu chválí

Mgr. Martina Kaplánková o funkci nezávazného odesílání poptávek řekla: „Přináší možnost rychlého a jednoduchého kontaktování odhadce, oceňuji tedy především úsporu času při hledání znalců v dané lokalitě. Rovněž kvituji rychlé uskutečnění prohlídky nemovitosti a zpracování znaleckého posudku.“

PARTNEŘI SLUŽBY POPTÁVAČ

Chcete se stát partnerem Poptávače? Pokud jste odhadci cen nemovitostí i věcí movitých, obchodníci s pohledávkami či dražebníci můžete získat nové klienty, relevantní poptávky služeb a zviditelnit své jméno.

Jako partneři budete v softwaru uvedeni u majetku v insolvenčním řízení dle charakteru poskytovaných služeb a dle místa působnosti u vybraných krajů.

V rámci spolupráce můžete zviditelnit vaši firmu v tištěném občasníku Insolvenční zóna, který zasíláme všem insolvenčním správcům přímo do poštovní schránky. Další možností propagace je najdete ZDE.

 

Kontaktujte nás:

V případě, že vás služba Poptávač zaujala a chcete vědět více, kontaktujte nás na adrese poptavac@insolvence.as, nebo prostřednictvím obchodních manažerů:


Vladimír Michael Kunc

Mobil: +420 770 139 970                                           
E-mail: vladimir.kunc@insolvence.as