Tipy pro efektivnější práci se systémem Insolvenční správce®

Na budování systému Insolvenční správce® intenzivně pracujeme už několik let a nabízí velké množství sekcí a modulů. Snadno se tak může stát, že uživatelům, například vlivem pracovního vytížení, některé funkce unikají. Sestavili jsme proto několik tipů pro práci se systémem Insolvenční správce®, ve kterých stručně představujeme některé užitečné, a přesto často opomíjené, funkce.

Stavíme na zkušenostech!

Zjednoduší správu konkurzu, oddlužení i reorganizace

Ušetří váš čas a náklady

Pohlídá vaše termíny

Využívá nejnovější technologie a datovou schránku

Pracuje online

Umožňuje vyhledávání v ASPI

Propojuje s ISIREM


Notifikační centrum

Novinky v softwaru, důležité odstávky, upozornění na uložení příloh z datové schránky do záložky „Dokumenty“ a další. To vše přehledně s možností organizace a editace.

Dopis online

Dopis online je jedna ze služeb portálu Hybridní pošty poskytovatele Postservisu, která umožňuje elektronické podání různých druhů zásilek a jejich online zaplacení. Vytvoříte si dopis, upomínku či jakýkoliv jiný dokument v elektronické podobě a místo vytištění, nákupu obálky a cesty na poštu jen vytvoříte dokument, uložíte jej ve formátu PDF a elektronicky odešlete.

Elektronické formuláře

Vyplníte pouze vstupní data v insolvenčního případu a všechny potřebné formuláře generujete stisknutím jednoho tlačítka.

 

ASPI

Zdarma součástí softwaru, aktualizuje se automaticky! Na vyžádání vám zajistíme i Komentář Insolvenčního zákona a Občanského zákoníku. Vyhledávání všech právních předpisů a judikátů v nejnovější verzi softwaru.


 

Hromadný splátkový kalendář

Stěžejní funkce pro snazší vedení řízení řešených oddlužením pomocí splátkového kalendáře.

Sestavte si automatický splátkový kalendář dle typů příjmů dlužníka, software vám automaticky dopočítá procenta připadající na jednotlivé věřitele dle usnesení. Pamatujeme i na manuální úpravy!

Insolvenční rejstřík

Propojení insolvenčního rejstříku se softwarem pro efektivnější práci.

Nové události zveřejněné v insolvenčním rejstříku vám software automaticky zobrazí. Můžete si je fltrovat a dále s nimi pracovat.


Poptávač

Jednoduché zpeněžení majetku v insolvenčním řízení přes informační systém Insolvenční správce®. Odhady cen nemovitostí, odhady cen věcí movitých, podmínky pro vymožení či odkup objednávek i pro zpeněžení majetku formou dražby, pojištění věcí movitých a nemovitých.
Příkaz k úhradě v konkurzu

Neocenitelná funkce k vytvoření příkazu k úhradě v konkurzu.

Pokud vytvoříte částečný nebo konečný rozvrh v konkurzu, nepatrném konkurzu nebo oddlužení prodejem majetku, systém tyto údaje automaticky vyplní. Můžete si také vytvořit vlastní příkaz k úhradě a částky doplnit dle vašich potřeb.


Existuje nějaká funkce systému Insolvenční správce® se kterou si nevíte rady?

Volejte technickou a uživatelskou podporu!

Mobil: +420 739 389 718

Jsme vám k dispozici každý pracovní den od 8:00 do 17:30 hodin.